“Fırıncı Kazansın” diye 25. yıla özel 25 hediye!

Maya konusunda global referans Lesaffre, Türkiye’deki fırıncılarla geçirdiği 25 yılı “Fırıncı Kazansın” sloganıyla, birbirinden özel 25 hediye sunarak kutluyor. Lesaffre, 15 Ekim – 30 Aralık tarihleri arasında, kampanyaya dahil ürünlerden yapılan her 100 TL’lik alışverişe, 1 Ford Transit Custom, 10 Vestel LED TV, 10 iPhone 7 ve 4 Mataş Ekmek Dilimleme Makinası’ndan birini kazanma fırsatı sağlıyor.

1992 yılından bu yana profesyonel maya çeşitleri, ekmek geliştiriciler, ekmek miksleri ve mayalı hazır karışım maddelerinin yanı sıra yürüttüğü faaliyetleriyle de sektörün gelişimine katkıda bulunan Lesaffre Turquie, Türk fırıncılarıyla beraber geçirdiği 25’inci yılını, “Fırıncı Kazansın” diyerek 25 özel hediyeyle kutluyor.

15 Ekim – 30 Aralık tarihleri arasında, fırıncıların Lesaffre bayilerinden yaptıkları Özmaya, Hasmaya, Canmaya, Lesafmaya markalı yaş mayaların ya da Inventis, Pulso, Topmix markalı ürünlerin içinde yer aldığı her 100 TL’lik alışverişine bir çekiliş hakkı tanıyan Lesaffre, çekiliş sonucunda 1 Ford Transit Custom, 10 Vestel LED TV, 10 iPhone 7 ve 4 Mataş Ekmek Dilimleme Makinası’nı kazananlarıyla buluşturacak.

Fırıncılar çekilişe kampanya detaylarının da yer aldığı firincikazansin.com web sitesi üzerinden katılabilecek. 8 Ocak 2018 günü gerçekleşecek çekilişin sonucu yine aynı web sitesinden ilan edilecek.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.