Inventis Tam Buğday Miksi ile ekmekler artık tam tadında

Lesaffre’ın sunduğu Inventis Tam Buğday Miksi ile artık ekmekler hem lezzetli hem de çok besleyici. Güçlü ve kaliteli tam buğday unuyla üretilen Inventis Tam Buğday Miksi, kullanıma hazır, pratik bir karışım olduğu için ekmek ve unlu mamul üreticilerinin vakitten tasarruf etmesini de sağlıyor.

Maya konusunda global referans Lesaffre, Inventis Tam Buğday Miksi ile lezzet ve sağlığı bir arada sunuyor. Inventis Tam Buğday Miksi, tam buğday ekmeği veya tam buğdaylı unlu mamullerin üretimi için geliştirilmiş bir ekmek miksi. Güçlü ve kaliteli tam buğday unuyla üretildiği için buğdayın tüm besleyici özelliklerini içeriğinde barındırıyor. Böylece üretiminde kullanılan son ürünlere özel bir lezzet, renk ve ekmek içyapısı kazandırıyor.

Inventis Tam Buğday Miksi, kullanıma hazır bir karışım olduğu için tam buğday ekmeği üretimlerinde un karışımı hazırlama işlemini ortadan kaldırarak her ekmekte aynı yüksek kaliteyi ve tadı yakalamaya imkan tanıyor. Lezzetli ve besin değerleri yüksek ekmekler için miksin sadece maya, tuz ve su ilavesiyle yoğrulması yeterli oluyor. Yüksek su kaldırma özelliğine sahip olan Inventis Tam Buğday Miksi, bu sayede hamurun daha kolay işlenmesini de sağlıyor.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.